Sahibkarlarla görüş keçirilib
“Networking Azerbaijan”ın üzvü olan sahibkarlara Sahibkarlığın İnkişafı Fondunun maliyyə mexanizmləri barədə ətraflı məlumat verilib.
Sahibkarlığın İnkişafı Fondunun (SİF) və “Networking Azerbaijan” sahibkarlıq klubunun birgə təşkilatçılığı ilə “Sahibkarlar üçün güzəştli maliyyə mexanizmləri” mövzusunda tədbir keçirilib.
Tədbir çərçivəsində sahibkarlara SİF-in fəaliyyət istiqamətləri, o cümlədən maliyyə mexanizmləri ilə bağlı ətraflı məlumat verilib. Bununla yanaşı, işğaldan azad edilmiş ərazilərdə layihə həyata keçirmək istəyən sahibkarlara zəmanət və subsidiya mexanizminə müraciət qaydası izah edilib. Həmçinin sahibkarları maraqlandıran suallar cavablandırılıb.

A meeting was held with entrepreneurs 25.04.2024 / Meetings
Entrepreneurs who are members of "Networking Azerbaijan" were given detailed information about the financial mechanisms of the Entrepreneurship Development Fund.
An event was held under the joint organization of the Entrepreneurship Development Fund (EDF) and the "Networking Azerbaijan" entrepreneurial club on the topic of "Concessional financial mechanisms for entrepreneurs".
Within the framework of the event, entrepreneurs were given detailed information about the activities of EDF, including financial mechanisms. At the same time, entrepreneurs who want to implement a project in the territories freed from occupation were explained the procedure for applying for the guarantee and subsidy mechanism. Questions of interest to entrepreneurs were also answered.