Tələb olunan sənədlər
2. Kommersiya hüquqi şəxsin dövlət reyestrindən çıxarışının və ya fiziki şəxsin VÖEN-nin, onların qanuni təmsilçinin şəxsiyyət vəsiqəsinin surəti;
3. Sahibkarlıq subyektinin kredit hesabından çıxarış;
4. Kredit müqaviləsi və ödəniş qrafikinin surəti (kredit xətti üzrə ödəniş qrafiki tələb olunmur);
5. Kredit hesabatı;
6. Kreditə dair qısa məlumat (kredit təşkilatı və sahibkarlıq subyekti tərəfindən imza və möhürlə təsdiqlənməklə);
7. Kreditin təyinatı üzrə istifadəsini (köçürmə və mal alışını) təsdiq edən sənədlər.(minimum istehlak səbəti üzrə);
Qeyd: Sənədlərin əsli ilə düz olması müvəkkil kredit təşkilatının səlahiyyətli nümayəndəsi tərəfindən imza və möhürlə təsdiq edilir, notarial qaydada təsdiq tələb olunmur.

1. Application of the business entity, including its consent to transfer data to the Fund;
2. A copy of state registration document of a commercial legal entity or entrepreneur’s TIN, and a copy of ID of their legal representative;
3. A statement from the credit account of the business entity;
4. A copy of the loan agreement and payment schedule (payment schedule for the credit line is not required);
5. Credit report;
6. Brief information on the loan (confirmed by the credit organization and business entity with a signature and seal)
7. Documents confirming the use of the loan for its real purpose (transfer and purchase of goods) over the minimum consumer basket.
Note: The originality of the documents is confirmed by the authorized representative of the authorized credit organization with a signature and seal, notary approval is not required.